shelti

"Тінь вітру"

По-дивному виглядала моя перша спроба знайомства з цією книгою. Ніде я не могла її знайти, так як видавалася вона вже давно і ніяких примірників в продажу не залишилося. Аж поки книга не знайшла мене сама. На барахолці. І я зрозуміла, що час прийшов.

І тут я відкриваю книжку і починаю читати, що головний герой книги практично випадково знайшов рідкісне видання письменника, твори якого хтось масово знищував, і саме це трапилось в моїй реальності, я насилу відшукала цей примірник. Це вже було якось дивно. Я читала в поїзді, читала вдома, читала на сонечку, читала перед сном, поки нарешті цей твір мене не відпустив.

"Тінь вітру" - це павутина заплутаних лабіринтів, які відведуть не просто в минуле, вони відведуть до минулого, яке пов'язане з іще пізнішим минулим. Це щось магічне і неймовірне, хоча й неспроможне занурити читача в щасливу й безтурботну атмосферу. Книжка безжалісно рве щасливі сторінки життя головних героїв, розбиває вщент надії на кохання і поводить моторошні паралелі поміж однаково нещасливими долями.

Дуже багато зруйнованих життів, які зруйнувала не стільки війна, стільки люди. Особисто я хотіла б ще якоїсь деталізації характерів персонажів Хорхе Алдая, інспектора Фумеро, Пенелопи. Їх було мало. Але якби слів було ще більше, книжка стала б двотомником.

Написано "Тінь вітру" дуже автентично. Цьому автору я вірю і можу побачити події саме так, як він їх показав.

Мій висновок по книжці: Ніщо не може знищити себе так зсередини, як знищують нас наші думки. Головним ворогом своєї творчості є лише ми самі. На прикладі Хуліана Каракса можна побачити, що небачений досі талант може стати небаченим прокляттям.

Цитата, яку я твітнула: "іноді важить не те, що тобі дають, а те, чим задля тебе поступаються".

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендовал эту запись
  • (0/0)

[фотокамера учит людей, как нужно видеть мир без фотокамеры]

Мои фотоальбомы

Опрос

Кого из этих бездомных животных Вы бы приютили у себя дома?

Calendar
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Интересы
freestyle, hip-hop, house, Ахматова, Бронте, Вербер, Достоевский, иррациональная идеалистическая философия, Кинг, кошмарные ужасы, крышесносительные фильмы, необдуманые поступки, необычная фотография, психология, Ремарк, Сартр, сюрреализм, танцы, увлекательные триллеры, Фройд, Цвейг, цепляющие книги, экзистенция, юнг

Tags

Blog Live

17 дн назад shelti комментирует свою запись - а вот теперь дела.

20 дн назад shelti комментирует свою запись - ~

20 дн назад shelti комментирует свою запись - ~

20 дн назад shelti делает запись а вот теперь дела.

22 дн назад Буржуй комментирует запись - ~

23 дн назад shelti делает запись ~

ОБОЗ.ua