shelti

"Тінь вітру"

По-дивному виглядала моя перша спроба знайомства з цією книгою. Ніде я не могла її знайти, так як видавалася вона вже давно і ніяких примірників в продажу не залишилося. Аж поки книга не знайшла мене сама. На барахолці. І я зрозуміла, що час прийшов.

І тут я відкриваю книжку і починаю читати, що головний герой книги практично випадково знайшов рідкісне видання письменника, твори якого хтось масово знищував, і саме це трапилось в моїй реальності, я насилу відшукала цей примірник. Це вже було якось дивно. Я читала в поїзді, читала вдома, читала на сонечку, читала перед сном, поки нарешті цей твір мене не відпустив.

"Тінь вітру" - це павутина заплутаних лабіринтів, які відведуть не просто в минуле, вони відведуть до минулого, яке пов'язане з іще пізнішим минулим. Це щось магічне і неймовірне, хоча й неспроможне занурити читача в щасливу й безтурботну атмосферу. Книжка безжалісно рве щасливі сторінки життя головних героїв, розбиває вщент надії на кохання і поводить моторошні паралелі поміж однаково нещасливими долями.

Дуже багато зруйнованих життів, які зруйнувала не стільки війна, стільки люди. Особисто я хотіла б ще якоїсь деталізації характерів персонажів Хорхе Алдая, інспектора Фумеро, Пенелопи. Їх було мало. Але якби слів було ще більше, книжка стала б двотомником.

Написано "Тінь вітру" дуже автентично. Цьому автору я вірю і можу побачити події саме так, як він їх показав.

Мій висновок по книжці: Ніщо не може знищити себе так зсередини, як знищують нас наші думки. Головним ворогом своєї творчості є лише ми самі. На прикладі Хуліана Каракса можна побачити, що небачений досі талант може стати небаченим прокляттям.

Цитата, яку я твітнула: "іноді важить не те, що тобі дають, а те, чим задля тебе поступаються".

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Хотелось бы подтверждения Вашей ахинеи.
  • (0/0)
что тебе подтвердить?
  • (0/0)
Мою нелюбовь и радость неудачам
  • (0/0)
ну специально искать не буду, удивляет что ты это отрицаешь. у нас один блогер собирал твои высказывания, можешь просмотреть его профиль
  • (0/0)
Тогда спрашивайте этого блоггера, а не меня.
  • (0/0)

[фотокамера учит людей, как нужно видеть мир без фотокамеры]

Мои фотоальбомы

Опрос

Кого из этих бездомных животных Вы бы приютили у себя дома?

Calendar
Сентябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Интересы
freestyle, hip-hop, house, Ахматова, Бронте, Вербер, Достоевский, иррациональная идеалистическая философия, Кинг, кошмарные ужасы, крышесносительные фильмы, необдуманые поступки, необычная фотография, психология, Ремарк, Сартр, сюрреализм, танцы, увлекательные триллеры, Фройд, Цвейг, цепляющие книги, экзистенция, юнг

Tags

Blog Live

5 дн назад shelti комментирует свою запись - суровые рабочие будни

6 дн назад hovrino комментирует запись - суровые рабочие будни

6 дн назад mirsvit комментирует запись - суровые рабочие будни

7 дн назад hovrino комментирует запись - суровые рабочие будни

9 дн назад shelti комментирует свою запись - суровые рабочие будни

9 дн назад shelti комментирует свою запись - суровые рабочие будни

9 дн назад mirsvit комментирует запись - суровые рабочие будни

ОБОЗ.ua